Hakkımızda

    Özdemirhan Döküm ve Tarım Makinaları, 1983 yılında Ceyhan sanayisinde 50 m² lik alanda küçük bir torna atöylesi olarak kurulmuştur. Faaliyetlerine Tarım makinaları imalatı olarak başlayan işletme üretim teknolojisini çağın gereksinimlere göre daima yenileyerek modern bir işletme olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 

    Özdemirhan Döküm ve Tarım makinaları  bünyesinde bulundurduğu indüksiyon eritme ocakları, Alman teknolojisi Spectro marka Spectormetresi, Sertlik ölçüm cihazı, Elektirikli tav fırını Termal analiz cihazları ile değişik sınıflarda Pik döküm, GGG40-GGG70 arası Sfero döküm, İstenilen analizlerde alaşımlı ve alaşımsız çelik döküm üretme kapasitesine sahiptir. 

Makine imalat bölümünde son teknoloji CNC torna  tezgahları, CNC plazma kesim makinesi, Azdırma dişli açma tezgahları, 4 metrelik Vargel tezgahı değişik ebatlarda hidrolik pres ve üniversal tornalar ile üretimine devam etmektedir. 

Bugün 6.500 m² kapalı 25.000m² açık alanda üretimine devam eden Özdemirhan Döküm ve Tarım Makinaları, daime yenilikçi ve müşteri odaklı üretim hedefleriyle ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.